اطلاع رسانی اساتید (امتحانات مجازی)

اطلاعیه شماره (1) ستاد امتحانات مجازی استان اصفهان با توجه به مصوبه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان مبنی بر برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 98-99 به صورت مجازی، سامانه امتحانات مجازی استان اصفهان به آدرس http://lmsiau.iauda.ac.ir/ در دسترس دانشجویان و اساتید است. به منظور برگزاری مناسب امتحانات مجازی، توصیه می شود که مدیران برگزاری امتحانات در واحدها و اساتید محترم به موارد زیر توجه داشته باشند:

*تغییر رمز عبور پیش فرض و انتخاب رمزی با امنیت مناسب.

* قبل از آغاز امتحان، پیش نمایش و بررسی سوالات انجام پذیرد.

* با توجه به اینکه پاسخ نامه سوالات تشریحی در دو قالب "تایپ پاسخ در کادر مشخص" و "بارگذاری فایل پاسخ نامه" است، توصیه می شود در طراحی سوالات تشریحی تا حد امکان از قالب "تایپ پاسخ در کادر مشخص" استفاده شود؛ و حداکثر سه سوال در قالب "بارگذاری فایل پاسخ نامه" با امکان بارگذاری یک فایل برای هر سوال طراحی شود. البته بهتر است پاسخ  سه سوال در قالب یک فایل  بارگذاری شود. ضمن اینکه مدیریت توزیع این سوالات در امتحان، در نظر گرفتن زمان بارگذاری فایل پاسخ نامه و توصیه به دانشجو در مورد عدم بارگذاری فایل ها در لحظات پایانی بسیار مورد تاکید است.

* توصیه می شود هر یک یا دو سوال در یک صفحه باشد و تمامی سوالات در قالب یک فایل به دانشجو ارائه نشود.

*  توصیه می شود دانشجو در بارگذاری پاسخ نامه سوالات تشریحی از نرم افزارهای کاهش حجم (چند نمونه در قسمت راهنمای سایت برای دانشجو معرفی خواهد شد) استفاده کند. همچنین بهتر است فایل پاسخ نامه در قالب pdf توسط دانشجو (با استفاده از نرم افزارهای ساده ای مشابه CamScanner) باشد. ضمن اینکه حداکثر اندازه فایل پاسخ نامه از 2 مگابایت بیشتر نباشد.

**********************************************************************

اساتید محترم جهت ورود به سامانه امتحانات مجازی وارد آدرس http://lmsiau.iauda.ac.ir  شده و واحد تیران را انتخاب کنید. جهت ورود به سامانه نام کاربری کداستادی+595 و  کلمه عبور کد ملی می باشد. لطفا دروس خود را بررسی و در صورت مغایرت با واحد دانشگاه تماس حاصل نمایید

راهنمای اماده سازی سئوالات تستی

دانلود فایل اکسل سئوالات تستی

 

کلیپ آموزشی شماره 1: اضافه و حذف دانشجو و انتساب نقش

 

کلیپ آموزشی شماره 2: ارسال پیام به دانشجویان

 

کلیپ آموزشی شماره 3: طراحی صفحه آزمون و برچسب گذاری

 

کلیپ آموزشی شماره 4: گذاشتن فایل منبع آزمون و پنهان کردن آن به محض شروع امتحان

 

کلیپ آموزشی شماره5: شروع پیکربندی آزمون

 

کلیپ آموزشی شماره 6: تعریف بانک سوالات، فصل بندی سوالات جهت جلوگیری از تجمع سوالات تصادفی از یک فصل، تعریف مجموعه سوالات چند گزینه ای و سوالات تشریحی متنی و یا pdf  سوالات

 

کلیپ آموزشی شماره 7: ویرایش محتوای آزمون

 

کلیپ آموزشی شماره 8: سوالات محاسباتی

 

کلیپ آموزشی شماره 9: پیش نمایش آزمون

 

کلیپ شماره 10: نمایش نتایج آزمون